iPTV Ödeme Yöntemleri

İptv Ödeme Yöntemleri

Firma olarak yıllardır müşteri memnuniyeti prensibimizden vazgeçmedik. Vermiş olduğumuz İptv hizmette işin kalitesi, güvenirliği ve ekonomikliği yönünde hep bir adım ileride olmayı tercih ettik. Müşterilerimiz için düşündürücü olan ödeme yöntemleri konusunda da kolaylıklar sağlamayı unutmadık. Hizmet karşılığı olarak normal TV yayını veren firmalara nazaran oldukça ekonomik tekliflerle işleyen tarifelerimizi satın almak isteyen üyelerimiz için güvenli ödeme yöntemlerini es geçmedik.

Güvenli ödeme yöntemleri için bilindiği gibi PayPal ile ödeme yöntemi gibi bir sistem mevcuttur. Firma olarak biz de üyelerimize bu konuda dikkatli olmaları gerektiği konusunda sürekli ikazlarda bulunuyor ve bir nebze olsun olabilecek mağduriyetlerinin önüne geçmeye çalışıyoruz. Piyasada çok sayıda dolandırıcı İptv kuruluşları mevcuttur. İşte bu sebeple de iyi ile kötüyü birbirinden ayırmada ödeme yöntemi güvenirliği önemli bir ayırıcıdır. İstek ve şikâyetlerinize her an yanıt veren firmamızdan İptv satın alırken ödeme yöntemi güvenirliğini yok saymayınız.

İptv satın alacak olan üyelerimiz için sitemiz 256 bit SSL güvenlik sertifikası ile tamamen korunmakta olup, İptv ödeme yöntemleri konusunda da PayPal ödeme sistemini de bulundurmaktadır. Firmamızdan yapılmış olan hizmet talebi içeriğinde şayet karşılanması gereken bir cihaz varsa tarafımızdan bu ihtiyaçlar kargo ücreti alınmadan tüketicimize ulaştırılmaktadır. Bu konuda da satın alınan ürünlerin içeriği belli olmayacak şekilde paketleme yapılmakta olup, paketler sadece alıcıya teslim edilmektedir. Firma olarak vermiş olduğumuz hizmetin her basamağında uygulamış olduğumuz kaliteye güveniyoruz. Müşterilerinize mağdur edebilecek her tür olumsuzluğu önceden düşünüp gerekli tedbirleri alıyoruz. İptv satın alan üyelerimizin dikkatine! Bizden satın alınan hizmet için hafta gün gibi uzun bir zaman hizmete ulaşma sorunu yaşamadan anında hizmetle cevap alırsınız. Yani firmamızdan satın aldığınız paket doğrultusunda üyeliğiniz için aktifleştirme işleminden hemen sonra sistemimizden yararlanabilirsiniz. Bu sebeple güvenilir olduğumuzu tekrar hatırlatmak isteriz. İptv ödeme yöntemleri hususunda güvenlik tedbirleri dışında yararlı olacağını düşündüğümüz bilgilerden birisi de ödeme çeşididir. Tüm kredi kartlarına 3, 6 ve 9 taksit seçenekleri üzerinden alım yapılabilmekte olup, yapacağınız tercihle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

https://skoriptv.com/

 

Leave a Comment

WhatsApp chat