Televizyon kanalları için kullanıcıya protokol üzerinden yayın izletebilen İPTV, birçok cihaz ve uygulamayı desteklemesi sayesinde ses aktarımı ve video konusunda en kaliteli hizmeti sunan teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde artık sorunsuz bir şekilde TV izlenmektedir. İPTV içeriği bakımından geniş olduğu için içersinde onlarca kanalı bulundurmaktadır. Sunulan paketler kaliteli olduğu için kullanıcısına sorunsuz hizmet sunmaktadır. Ayrıca uygun fiyat seçenekleri sayesinde istediğiniz kanalları en uygun fiyatlarla satın alabilir ve ücretsiz kurulum hizmeti sayesinde kanalları keyifle izleyebilirsiniz. Bu sayede farklı bir teknolojiye ihtiyaç duymadan istediğiniz kanalları en güzel şekilde desteklenen cihazla ile her yerde izleyebilirsiniz.

İPTV TEST

İPTV hizmetiyle sunulan birden fazla paket seçeneği sayesinde paketleri satın almadan önce test yayını hizmeti sunulmaktadır. İPTV test yayını ücretsiz sunulduğu için paket alımı yapmadan önce kanalların içeriğini kısa süreliğine izleyebilirsiniz. Kısa süreli hizmet sayesinde satın alacağınız paketleri deneyebilir ve memnun kalırsanız satın alabilirsiniz. Ayrıca paketler Full paket özelliğine sahip olduğu için herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Test yayınının diğer ürünlerden farkı zaman açısından kısıtlı olmasıdır.  Üstelik olası bir memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda paranız anında iade edilmektedir.

İPTV Kanallar

Uygun fiyat seçenekleriyle onlarca kanalı bünyesinde barındırma potansiyeline sahip olan İPTV, zengin içerikli özelliği sayesinde her kanalı bulundurmaktadır. Özellikle full paket seçenekleri sayesinde herkes kendi bütçesine uygun paketleri satın almakta ve kanallarını keyifle izlemektedirler. İPTV kanallar arasında;  STAR, EURO STAR, EURO D, KANAL D, SHOW, SHOW TURK, ATV, Spor Kanalları, Yerli ve Yabancı Film Kanalları, Komedi ve Dram Kanalları gibi birçok farklı kanallar yer almaktadır. Bu kanalları Full Paket-24, Full Paket-36 ve sınırsız Full paketlerinden istediğinizi satın alarak izleyebilirsiniz.

 

Leave a Comment

WhatsApp chat