IPTV Bayilik

BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerin yaygınlaşmasında ve yeni üye kitlesine ulaşmamızda IP TV VIP Server ile Birlikte İş Ortağı olabileceğinizi biliyor muydunuz ?
Bayilik sistemimiz sayesinde ek gelir elde edebilir, müşteri kitlenize sorunsuz bir şekilde hizmet verebilirsiniz.

SKOR IPTV BAYİLİK BAŞVURU VE KULLANIM DETAYLARI

Kurallarımıza uyduğunuz ve saygı duyduğunuz sürece sizleri de iş ortağımız olarak görmekten memnuniyet ve mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz!

SİZE AİT ALAN ADI:

Bayimiz olduğunuz andan itibaren IPTV VIP Server size istediğiniz alan adını (domain) kayıt edecektir. (Ücretli)

ÜCRETLENDİRME:

Yaptığınız satışlar kredi sistemi ile panelinizden hesaplanmaktadır.
6 Aylık bir üyelik satışı yaptığınızda panelinizden 1 Kredi 12 Aylık bir üyelik yaptığınızda 2 Kredi hesabınızdan düşecektir. Krediniz tükendikçe sistem yöneticilerine talep açarak ve ödeme yaparak kredi satın alabilirsiniz. Krediniz, ödemeniz sonrası 1 saat içerisinde panelinize eklenecektir.
Örneğin hesabınızda 100 Krediniz var ise 100 Adet 6 Aylık Üyelik satışı yapabilirsiniz. 100 Kredi ile 50 adet 12 Aylık Üyelik satışı yapabilirsiniz.

Önemli NOT :  3 Aylık Paket satışı yapacak olan bayilerimiz için fiyatlandırma özel olacaktır. Destek ekibimiz bu konuda bayilerimizi bilgilendirecektir.

Bayimiz olmadan önce en az 10 Kredi geri ödemesiz satın almak zorunluluğunuz vardır. Satın alacağınız bu kredi kullanıcılar oluşturmanız için hesabınıza tanımlanacaktır. Bayilik Fiyatlandırması konusunda, Kredi fiyatlarımızı +491782596426 WhatsApp Numaramızdan , Canlı destek ekibimizden veya [email protected] adresine e-mail yolu ile öğrenebilirsiniz.

ÜYELİK PAKETLERİ:

Her bayimiz için geçerli olan standart üyelik paketleri aşağıdaki gibidir.

 

  • 24 SAAT TEST  +18 (0 Kredi)
  • 24 SAAT TEST FULL PAKET +18 (0 Kredi)
  • 3 AY FULL PAKET (0,5 Kredi)
  • 3 AY FULL PAKET +18 (0,5 Kredi)
  • 6 AY FULL PAKET (1 Kredi)
  • 6 AY FULL PAKET +18 (1 Kredi)
  • 12 AY FULL PAKET (2 Kredi)
  • 12 AY FULL PAKET +18 KANALLAR (2 Kredi)

Bayi panelinizden bir kullanıcı hesabı oluşturduğunuzda yukarıdaki paketlerden birini seçmelisiniz. TEST paketlerimiz tamamen ücretsizdir herhangi bir kredi kesintisi olmayacaktır. Seçtiğiniz diğer paketlerin ücreti kredinizden düşecektir. (Örneğin ; 3 Aylık Paket sattığınızda 0,5 Kredi ,  6 Aylık paket sattığınızda hesabınızdan 1 Kredi otomatik olarak düşecektir.)

BAYİLİK PANELİ:

Bayimiz olduktan sonra IPTV VIP Server müşterilerinizi oluşturmanız için bayi panel girişi bilgilerini sizinle paylaşacaktır. Bayi Panelinizden yapabileceğiniz bir çok işlem mevcuttur. Bu işlemlerle ilgili IPTV VIP Server Ekibi size gerekli desteği sağlayacağından emin olabilirsiniz. Kullanıcı oluşturmak, Yönetmek, İstatistikler, Cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi bir çok işlemi sistem yöneticisi olarak gerçekleştirebilirsiniz.Her bayimizin kendine özel bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bayi Paneli sayesinde 7/24 kolaylıkla satış yapabilirsiniz.

IPTV Bayilik Hakkında WhatsApp ile İletişim İçin HEMEN TIKLA!

WhatsApp chat